Skip to content Skip to footer
Dr. Osman Uyar

Ameliyat Türleri Nelerdir?

Çok sayıda obezite ameliyatı tanımlanmış ve günümüzde etkin bir biçimde yapılmaktadır. Tüp Mide (Sleeve Gastrektomi, Mide Küçültme) ve Mide Bypass ameliyatları en çok bilinen ve uygulananlarıdır. Tüp mide tüm dünya da obezite tedavisinde birinci basamak ameliyat olarak öne geçmiştir.

Tüp Mide

Sleeve Gastrektomi

Mide Bypass

Gastric Bypass

Metabolik Cerrahi

Metabolic Surgery

Mide Balonu

Gastric Ballon
Dr. Osman Uyar

Obezite Tedavisi Nedir?

Dr. Osman Uyar

Hastalarımızın Yorumları

Yapmış olduğu ameliyattan eşim de ben de çok memnun kaldık. Bir tavsiye üzerine Osman Bey’e geldik. Mide fıtığı için gelmiştik biz ve mide ameliyatı olduk. Ameliyat sonrasında çok daha iyiyiz. Osman Bey’in ilk önce hastasına yaklaşımı güleryüzlü, tatlı dilli ve yapmış olduğu ameliyat bizi memnun etti. Yeterli olarak bilgilendirdi bizi. O konularda yardımcı oldu bize. Allah razı olsun kendisinden. Eşimin durumunda olan hastalara muhakkak Osman Bey’e uğramalarını öneririm. Fayda göreceklerdir.

Hasta Yorumu

Alanında gerçekten çok iyi bir doktor. Osman Bey’i herkese tavsiye ederim. Ben check-up yaptırmıştım. Küçük bir nodül gözükmüştü. Doktorlar gereksiz bir şey olduğunu söylediler ama Osman Bey’in ısrarları üzerine biyopsi yaptık. Osman Bey’in sayesinde kurtuldum. Triod kanserine yakalanmıştım. Tümör ameliyatımı gerçekleştirdi Osman hocam. Ameliyat çok güzel geçti. Detaycı anlatıcı kişiliği var, istediğim her saat kendisiyle görüşüyordum, beni hiç geri çevirmedi. Her sorumu güzel cevapladı. Beni çok aydınlattı. Çok iyi bir doktor.

Hasta Yorumu

Osman Bey tanıdığım en iyi doktor. Görüşmemiz tesadüf oldu ama tanıdığıma da çok sevindim. Her şeyden önce mesleği kadar da insan. O önemliydi benim için. Daha önce mide ameliyatı olmuştum ve fıtık oluşmuştu. Osman Bey ameliyatımı gerçekleştirdi ve ameliyat olduktan sonra bağırsak dolanmasından ikinci ameliyatımı oldum. Bir haftada iki ameliyat gerçekleştirdi Osman Bey ve gayet güzel geçti. Hastalara davranışı, ilgisi alakası, mütevazi bir insan. Ben bu özellikte doktor görmemiştim. Güven en önemli şeydi. Her şeyle ilgili bilgi verdi.

Hasta Yorumu

İnsanların bakışları yorumları sosyal hayatımı ve buna bağlı psikolojimi etkiledi bu süreçte eşim desteğini çekmedi ve onun araştırmaları sonucu Osman Beye ulaştım. Emzirme sürecimin bitmesini beklemem gerekti ve nihayet ameliyat oldum. Şuan 74 kiloyum ve öncelikle bu süreçte beni yakından takip eden Osman hocam size çok teşekkür ederim sizinle bu hikayeye baslamami sağlayan eşime çok teşekkür ederim. İyiki varsınız. Şuan şeker hastalığımda son buldu. Bana yeni bir hayat sundunuz çok çok teşekkür ederim.

Hasta Yorumu

Sağlığınız
Bize Emanet

Adres

Özel Grandmedical Hastanesi
Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Bulvarı
No:4 Yunusemre / Manisa

İletişim

[email protected]
+90 542 287 88 17

Sağlığınız
Bize Emanet

Adres

Özel Grandmedical Hastanesi
Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Bulvarı
No:4 Yunusemre / Manisa

İletişim

[email protected]
+90 542 287 88 17

Bu sitedeki bilgiler asla bir doktor muayenesinin yerine geçmez. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Dr. Osman Uyar © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.